Sklep internetowy prowadzony jest przez:

Adam Lach
ul. Księcia Witolda 2/18
21 – 500 Biała Podlaska
e-mail: kontakt@zrozumiecsiebiesamego.pl

Biuro obsługi klienta znajduje się pod adresem:

Adam Lach
ul. Księcia Witolda 2/18
21 – 500 Biała Podlaska
e-mail: kontakt@zrozumiecsiebiesamego.pl

Ogólne:

§1 Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Klientów ze Sklepu Internetowego ZROZUMIEĆ SIEBIE SAMEGO dostępnego pod adresem www.zrozumiecsiebiesamego.pl oraz z oferowanych za jego pośrednictwem usług.
§2 Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
§3 Regulamin określa:

*warunki i zasady składania przez Klientów Zamówień w ramach Sklepu ZROZUMIEĆ SIEBIE SAMEGO
*minimalne wymagania techniczne do dokonania zakupów w sklepie ZROZUMIEĆ SIEBIE SAMEGO

§4 W celu skorzystania ze Sklepu nie jest konieczne posiadanie konta w ramach serwisu internetowego ZROZUMIEĆ SIEBIE SAMEGO
§5 Korzystanie ze Sklepu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta Klient, następujących minimalnych wymagań technicznych:
  • minimalna rozdzielczość ekranu 1024×768 pikseli.
  • przeglądarka internetowa z włączoną obsługą ActiveX, JavaScript i Cookies

Dostawa i płatność:

§1 Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.
§2 Zakup towarów odbywa się zgodnie z ich opisem.
§3 Dostawa produktów fizycznych realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź firmy kurierskiej.
§4 Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie: Dotpay (www.dotpay.pl)
§5 Wysyłka produktów fizycznych jest dokonywana wg cennika podanego w stronie produktu, czas dostawy do 5 dni roboczych.

Rezygnacje:

Z dokonanego zakupu możesz zrezygnować zgodnie z podanymi niżej zasadami:
§1 Zgodnie z „Ustawą o prawach konsumenta” (Dz. U. 2014.827), Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (lub więcej dni jeśli na stronie oferty podano dłuższy termin) od daty objęcia produktów w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument nie musi podawać przyczyny.
§2 Jeśli zamówienie jest realizowane w formie fizycznej przesyłki, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.
§3 Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji wysyłając rezygnację pod adres: kontakt@zrozumiecsiebiesamego.pl.
§4 Czas rozpatrzenia rezygnacji wynosi 14 dni roboczych.

Reklamacje:

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:

Adam Lach
Ul. Księcia Witolda 2/18
21 – 500 Biała Podlaska
§1 Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych „za pobraniem”. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
§2 Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię dowodu wpłaty oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje i zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.
§3 Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe z powodu niedostępności na magazynie, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

Polityka prywatności:

Pragnę Cię zapewnić, że Twoje dane wykorzystam tylko do komunikacji z Tobą. Ich podanie jest absolutnie dobrowolne. Usunięcie danych jest możliwe po zakończeniu procesu zakupu. Żeby to zrobić możesz wysłać wiadomość na adres: kontakt@zrozumiecsiebiesamego.pl.

Zapewniam Cię, że Twoje dane nie będą nikomu odstępowane ani odsprzedawane. Szanuję Twoją prywatność.

Szczegółowa Polityka Prywatności:

§1 Zakup produktu w sklepie.

*Podczas dokonywania zakupu produktu w sklepie, zostaniesz poproszony o podanie: Imienia, Nazwiska, adresu e-mail, danych teleadresowych
*Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.
*Dane zbierane podczas transakcji będą wykorzystywane w celu jej realizacji przez podmiot obsługujący system zakupu: dotpay (www.dotpay.pl).

§2 Dane zbierane podczas kontaktu przy użyciu wiadomości e-mail:

*Podczas wysyłania zapytania do mnie poproszę Cię o podanie imienia oraz adresu e- mail, tematu kontaktu oraz treści

*Podczas Twojej wizyty na mojej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

Wykorzystanie danych:

*Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu.
*Nie będę sprzedawał danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim. *Dane zbierane podczas rejestracji podczas zakupu będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do systemu.
*W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Ciebie dane do podmiotów obsługujących płatności, firm przygotowujących wysyłkę, firm dostarczających produkty oraz firm obsługujących reklamacje. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.
*Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowania użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
*Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. W przypadku kontaktowania się jednym z ekspertów mogą oni sporządzać notatki, które będą dostępne tylko dla nich.
*W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
*W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, podane przez Ciebie informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej
*Każdej osobie korzystającej ze sklepu internetowego na www.zrozumiecsiebiesamego.pl przysługuje prawo kontroli przetwarzania jej danych osobowych. W związku z tym może wystąpić do Zrozumieć siebie samego , ul. Księcia Witolda 2/18, 21-500 Biała Podlaska z wnioskiem o udzielenie jej informacji w zakresie określonym w art. 32 ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182).